Hračky

Knižka pre Saška

Na prvej strane, je prišité meno a okolo neho sú patentkami pripevnené obrázky, ktoré treba priradiť k jednotlivým dvojstranám (a strane). Saško môže priraďovať a s rodičmi určovať, na ktorú stranu a prečo pripne opicu, delfina, auto alebo medveďa. Okrem toho knižka ukrýva suchý zips, vďaka, ktorému je z veľrybky puzzle, gombík, vďaka, ktorému sa dá zistiť čo a kto je schovaný na strome, kvietky sa dajú pripnúť na gombík správnej farby, krokodílovi môžete z vody podať rybku, leva najdete za "húštinou" a na konci vas čaká autobus, ktorý odopnete na patentku.  Použité sú rôzne druhy látok, šušťadlo a chobotnička má každé chápadlo "skúmateľné". 


Kocka na hranie pre Lujzu

Kocka je veľká hrkálka, na jednej strane sa nachádza meno na želanie a veľký farebný gombík. 

Lienka sa dá odopnúť na patentku a je vyplnená drobnými tvrdými guľôčkami, kvietku sa dá odopnúť stred vďaka suchému zipsu a nájdete v ňom pískatko, jabĺčko je vyplnené veľkými mäkkými guľôčkami, motýlikovi šuštia krídla. 

Kocka má mnoho "vyčnievajúcich" stužiek, ktoré dieťatko ľahko uchopí, potiahne, požužle...


Autíčko s pasažiermi

Autíčko, ktoré slúži ako veľkánska hrkálka. Vezie sa v ňom levík, ktorého odopnetena suchý zips, sloník tiež nastúpi a vystúpi vďaka suchému zipsu, no okrem toho je vyplnený mäkkými väčšími guličkami, nosorožec má v sebe šuštiace prvky a pri nástupe mu pomáha patentka. Žirafa dopĺňa partiu na cesty. 

Použité sú rôzne materiály, aby mali rúčky čo objavovať. Celé autíčko je vyplnené dutým vláknom, aby bolo príjemné aj na stískanie. Zvieratká majú ručne vyšívané tváričky. 


Knižka plná aktivít pre Taminku

Na úvod má knižka písmenká na vytvorenie mena Taminka, maminka, mama, tatinko, tato, Tami.

Na ďalšej strane je dievčatko, ktore sa dá "vygombikovat" z postele, skrinka, ktorá po rozopnuti obsahuje oblečenie. Dievčatko sa dá obliecť vďaka suchému zipsu.

Nasleduje dúha, ktorej farby treba poprevliekat na spravne miesto, ježko, ktorému treba na pichliače pripevniť pomocov gombíkov listy či jabĺčko. 

A na záver sa triedia tvary. Podkladové tvary sú jednej farby, aby dieťatko nebolo rušené a mohlo sa sústrediť len na samotné tvary. 


Vlk a tri prasiatka

DObre známu rozprávku o troch prasiatkach a vlkovi pozná hádam každé dieťa. Vďaka tommuto zavesnému divadielku, si ho môžete ľahko zahrať. 

Sada obsahuje 3 domčeky, ktoré sa dajú pripnúť vďaka suchému zipsu a majú aj vrecúško, kam sa ukryjú prasiatka. Tri prasiatka sú rovnako na suchý zips. Vlka, sa môže ukryť za stromček - do lesa. Ale môžete ho pripnúť aj pod stromček či na miesta, odkiaľ odfúkne prasiatkam ich domčeky.


Kocka pre Klárku

Kocka so zvieratkami z gazdovského dvora. Nájdeme tu mačku, ktorá sa hrá s korálkami, psíka, ktorý má veľkú fialovú loptu - gombík, ovečku, ktorá sa skrýva za šušťavými kvietkami, koníka ale aj kravičku, ktorá sa s´dá vďaka suchému zipsu odopnúť. Vo vnútri má pískatko. Celá kocka slúži aj ako veľká hrkálka. 

Má aj množstvo stušiek, ktoré malý prieskumníci radi žužlú a tiež využívajú na zachytenie hračky. A ak sa podari ju aj posunuť, odhodit...to je potom radostiiii.

Samozrejem použité sú rôzne druhý látok.


Knižka pre Evarista

V knižke nájdeme  žlté a modré autíčko, obe sa dajú pomocov gombíkov, vybrať z knižky, červenú motorku na suchý zips, ktorá po stlačení píska. Je mäkkučká, vyplnená dutým vláknom. Llietadlo je schované za obláčikom, odokryť ho môžeme pomocov patentky. Keď obláčik chytíte, zistíte, že v ňom čosi šuští. Pri rakete je hvizdička, s ktorou sa dá pohrať. POzor v rakete je mimozemšťan!  Na záver knižky si môžete rozobrať a znova poskladať loďku na patentky. 

Samozrejmosťou sú rôzne druhy látok. Knižka sa zatvára motúzikom.


Leporelo pre Leoša

Knižka je mäkučká, dá sa krásne rozložiť. Na začiatku je modrá motorka a meno. Pokračujeme autíčkom a autobusom, autíčko vieme vybrať vďaka patentke. Vo vláčiku cestuje malá lienka. Suchý zips zabezpečuje, že vláčik ju môže odvieť kam len malý dobrodruh bude chcieť. V trkatore tiež niekto sedi. 

Obláčik, ktorý šuští, ukrýva vrtuľník. Rozobrať a znova poskalať si môže lietajúci balón. Sloník sa vezie na loďke, ktorá sa dá tiež odopnúť.


Líška

Líštička ušití podľa vzoru z knižky

Zajko

Zajko na želanie s veľkou mašľou 

Macko

Macko má uhybné rúčky aj nožičky

Rybačka

Drevené udice s magnetom a rybky z filcu, rovnako s magnetom - zábavná hra hádam pre všetky generácie. Tieto však majú udice prispôsobené tým najmenším . 

Vreckoš

Bláznivá mäkkučká psotavička

Domček 

Interaktívny domček s vypýnačom, svetlom, rôznymi zámkami, zvončekom aj "dráhov" pnapríklad pre vrchnáčiky od pet fliaš 

Referencie

”Rozbalene, nadherneeeeee dakujem velmi sa tesim waw “

Martinka

”Pani mi vyrobila nádherný darček presne podľa mojich predstáv, resp. nad moje očakávania. Krásne prevedenie, úžasný materiál a každý detail je krásny. Určite odporúčam.“

Janka

”Moooc dakujeme Aj napriek tomu, ze je este maličký, každý deň sa s knižkou hrajkame .“

Lenka